Venomedya - Dijital Atölye.

Web Sitesi

Her şeyin başladığı yer. Web'de olmanız, gerçekte olmanız kadar önem arz eder. Temalardan birini seçin ve şimdi başlayalım.


Özenle hazırladığımız temalar ile işletmenizi müşterilerinize en iyi şekilde tanıtalım.

web temaları
GOOGLE Arayan değil, aranan olun... Google reklamları ile potansiyel müşterileriniz ile buluşun. Reklamın iyisi bu tarafta →

Tablet, Telefon, Bilgisayar

İnternet cepte, Müşterileriniz her yerde. Duyarlı temalar sayesinde içeriğiniz masaüstü, tablet veya telefonlarda en iyi şekilde görüntülenir. Biz buna kullanıcı deneyimi diyoruz. Özel istekleriniz için iletişime geçin   →

Tasarım

Web temalarından istediğinizi seçin, google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın, daha çok müşteriye ulaşın.

Uyumluluk

Ziyaretçileriniz tablet, telefon, bilgisayar farketmeksizin, web sitenizi en iyi hali ile görüntüler.

Destek

Venomedya'da profesyonel hizmete, profesyonel destek eşlik eder. Kurulum sonrasında da hizmetinizdeyiz.

Ellerimizle sizin için harikala Web Siteleri yaptık!

Mobil Cihaz kullanım oranları her geçen gün artmakta. Hazırladığımız web temaları, tüm cihazlarda en ideal şekilde görüntülenir.


Hızlı, Güvenli ve Esnek

Profesyonel web paketlerimiz ile işletmenizi internete taşıyın, google arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın. Daha çok müşteriye ulaşın.

Arayüz

Temiz ve sade arayüze sahip websitesi sahibi olmak sizden çok müşterileriniz için önem arz eden bir durum. Kişisel değil, kurumsal düşünün!

SEO

Müşterilerinizin size ulaşacağı en büyük kanal: Google. Üst sıralarda yer almanız için uygun ve güvenli altyapı. Google Reklamlarına hazırsınız!

Duyarlı Tasarım

Mobil Cihaz kullanım oranları her geçen gün artmakta. Hazırladığımız web paketleri, tüm cihazlarda en ideal şekilde görüntülenir.

Hep Destek

Venomedya'da profesyonel hizmete, profesyonel destek eşlik eder. Sizin için telefonun ucunda ya da bilgisayarın başındayız.

web temaları

Dijital Çağda Dijital Ol!

Web sitelerini hazırlarken en temel düşüncemiz, iş akışınıza pozitif faydalar sağlamanın yanı sıra müşterileriniz ile olan iletişiminizi kuvvetlendirmek oldu.

Teknoloji

Mobil cihazlar hayatımızın ayrılmaz parçaları. Web siteniz her yerden ulaşılabilir olmalı.

Memnuniyet

Venomedya olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde temel amacımız: Müşteri Memnuniyeti.

HIZMET İçerik Kraldır. Markanızın değerini ve bilinirliliğini arttırır. İçerik Üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Site Planları

Sade ve olabildiğince basit. Aklınıza takılan ya da detaylı bilgi almak istediğiniz bir konu varsa "Canlı Destek"ten bize yazabilirsiniz.

Standart Paket

4500₺
41 x 12 Ay, Ömür Boyu Lisans
 • Sayfa Yönetimi
 • Banner-Slide Yönetimi
 • Mobil Uyumluluk
 • Seo Optimizasyonu
 • Ticket Destek
İletişime Geçin

Pro Paket

7000₺
74 x 12 Ay, Ömür Boyu Lisans FAVORI
 • Sayfa Yönetimi
 • Banner-Slide Yönetimi
 • Ürün/Katalog Yönetimi
 • Blog/İçerik Yönetimi
 • Mobil Uyumluluk
 • Seo Optimizasyonu
 • Ticket Destek
İletişime Geçin

Özel Paket

7500₺Başlangıç Fiyatı
12 Taksitte Ödeme ve Ömür Boyu Lisans

Pro Paketin tüm özelliklerinin yanısı sıra; istek ve beklentilerinize göre hem yazılım hem tasarım olarak sizin için özel çalışılır.

Daha doğrusu birlikte bir kahve içmeden ne söylesek eksik kalır.

İletişime Geçin

Sıkça Sorulacak Sorular

Yönetim Paneli

Seçtiğiniz paket kurulduktan sonra, sayfa ekleme/düzenleme, ürün ekleme/düzenleme ve iletişim bilgileri gibi temel işlemleri yönetim paneli sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Duyarlı (responsive) Tasarım Nedir?

Web sitenizin internet erişimi olan -tablet, telefon, bilgisayar gibi- her türlü cihazda en iyi şekilde görüntülenir demek.

Paket Yükseltme/Özelleştirme

İş/Operasyon akışınıza göre seçmiş olduğunuz paket özelleştirilebilir. Daha sonradan gerek görüldüğü taktirde bir üst pakete sorunsuz geçilebilir.

Ekstra Destek

Yönetme, düzenleme ve detaylar hakkında ekstra destek talep ettiğinizde, ekibimiz sizinle birebir ilgilenir.

Çözüm Ortaklığı Nedir?

Çözüm ortaklığı, birlikte kazanma teklifidir. Web Sitesi ve E-Ticaret Çözümlerimizi satmamıza referans olduğunuzda her satışta net %33 kar elde edersiniz.

Google Reklamları

Web Siteniz kuruldu, site içeriği girildi ve siteniz yayında. Peki Ya Sonra... Venomedya, reklam ve pazarlama konularında da size hizmet etmeye hazır.

background

Web Siteniz varsa Reklamlara Geçelim

Web sitenizin, ziyaretçileriniz ve google tarafından beğenilmesi gerekir. Aksi taktirde başa döneriz. Mevcut sitenizin analiz edilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI