Venomedya - Dijital Atölye.
eticaret çözümleri
YENİ 14 Nisan - Ödeme sistemlerimiz arasına İyzico'da eklendi. Sanalpos'a ek olarak PayTR ve İyzico ile ödeme alabilirsiniz.

Ticaret eşittir İnternet

Her cebe bir şube. Tüm ürün ve hizmetleriniz müşterilerinizin cebinde. Çünkü cep telefonu olmayan bir el bile yok bu devirde. Yeni ürünler, kampanyalar, çok satanlar, elinizde kalanlar...

online magaza
Online Mağazanın Tüm Avantajları
E-Ticaret Çözümlerimiz için Bize Ulaşınız →

Dijital Çağda Dijital Ol!

 1. 1

  Yerel Mağaza

  Mağazanızın tüm Türkiye'ye, hatta isterseniz Dünya'ya "tatildir, mesai saatidir" demeden ürün sattığını düşünün. Kampanya günlerinde, binler hatta on binlerce müşterinizi ağırladığınızı düşünün. Biraz ütopik oldu sanki!

 2. 2

  Online Mağaza

  Yerel mağazanızdaki potansiyelinizi Online Mağaza ile birleştirirsek hiçte ütopik olmaz. Ticaretin sürekliliği günümüzde E-Ticaret ile sağlanabilir. Sınırların sadece çizgiler olduğunu göreceksiniz.

 3. 3

  E-Ticaret

  Hedef: hedeflediğiniz cirolara ulaşmak. Müşteriler tarafından sevilen ve güvenilir marka olmak. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Peki ya siz?

Bizi Farklı Kılan, Sizi Özel Yapar

Zarif ve işlevsel tasarıma sahip e-ticaret siteniz ile müşterilerinize keyifli alışveriş deneyimi yaşatın. Hiçbir ürün raflarda tozlanmasın...

eticaret magaza

E'si Bizim Ticareti Sizin

Ticaretin günümüz ve gelecekteki hali Elektronik Ticaret. Teknik detaylarla sizde karmaşa yaratmak istemiyoruz? Bizde her şey çok net. Olması gereken yerde ve olması gerektiği gibi. Kısaca, siz ticareti biz elektroniğini yapalım.


Canlı yapılan ticaret kültürünü unutmak istemiyoruz. Demek istediğim; Siftah senden bereketi allahtan, bize gelişi bu kadar, düz 50 yapalım mı? Onu alan bunuda aldı, O son ürün-taze bitti v.s. Bunlar bizde de var. :) 😊

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI E-Ticaret, Web Temaları ve diğer birçok hizmeti potansiyel müşterilere ulaştırmamızı sağlayın Net %33 kazanın. Başvuru için tıklayın →

E-Ticaret Çözümlerimiz

Sade ve olabildiğince basit. Ürün Yönetimi, raporlar, kullanıcı hareketleri... Her şey kontrolünüz altında. Aklınıza takılan ya da detaylı bilgi almak istediğiniz bir konu varsa
Bize Ulaşınız.

Sıkça Sorulacak Sorular

Kurulum ve Sonrası

Seçtiğiniz paket kurulduktan sonra, ürün ekleme/yönetme, kampanyalar, raporlar gibi birçok temel kısmı dökümantasyon sayesinde kolaylıkla kavrayabilirsiniz.

Eski Sitem/Sistem

Hali hazırda ürünleriniz herhangi bir site ya da sistem içinde ise yeni E-Ticaret Sitenize hızlı ve toplu şekilde aktarılabilir.

Paket Özelleştirme

İş/Operasyon akışınıza göre seçmiş olduğunuz paket özelleştirilebilir, tamamen size özel uygulamalar eklenebilir.

Ekstra Destek

Kurulum, e-ticaret yönetimi ve detaylar hakkında ekstra destek talep ettiğinizde, ekibimiz sizinle birebir ilgilenir.

Çözüm Ortaklığı Nedir?

Çözüm ortaklığı, birlikte kazanma teklifidir. E-Ticaret ve Web Sitesi Çözümlerimizi satmamıza referans olduğunuzda her satışta net %33 kar elde edersiniz.

Ya Sonra

Sistem kuruldu, stoklar tamam ve ürünler hazır. Peki Ya Sonra... Venomedya, reklam ve pazarlama konularında da satış arttırıcı yöntemleriyle size hizmet etmeye hazır.

background

E-Ticaret Akıllı İşletme İşidir

Daha ve daha fazlası... Amacınız, daha fazla müşteriye, daha fazla ürün ve hizmeti, daha iyi fiyatlara daha iyi şekilde sunmak.

ŞİMDİ BAŞLAMAK İÇİN ARAYINIZ