1994'ten Beri

Kahve Molası

Kahve Dünyası 23 Nisan 1994 gibi anlamlı bir tarihte açtı kapılarını ilk müşterisine. Bu sektörde vizyonumuz; dünyanın en nitelikli kahvelerini tedarik edip, yine dünyanın en özellikli ve hassasiyet gerektiren nitelikleriyle Avustralya usulü kavurmak ve müşterilerimize sunmak var. Kahvelerimizin bu kadar sevilmesinin açıklaması, ülkemizde bu standartları belirliyor ve uyguluyor olmamız.

Kolombiya, Kenya, Etiyopya, Kosta Rika, Guatemala, Endonezya, Brezilya, Nikaragua ve Yemen gibi Dünya’nın 9 farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçilen en kaliteli kahve çekirdekleri; dünya standartları temel alınarak özel olarak kavrulup, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Ülkemizde ve Dünya’da benimsenmiş kahve kavurma ve sunum teknikleri, kahveseverler tarafından beğenilmiş ve referans kabul edilmiş durumdadır. Bu sorumluluğun farkında olan Kahve Dünyası, nitelikli kahvenin daha geniş kitlelere ulaşması için gelişmeye ve büyümeye devam edecektir. Kahveyle mutlu ve esen kalın...

Signature

EN İYİSİ, EN İYİSİNDEN

Özel Servisler

Güne Keyif ve Lezzet eklemek için bize ugrayın. Sabah-Akşam günün her saatini tatlandıracak size özel, tatlı seyler.
Image 1

KahvelerMotivasyon Kaynagınız.

Dünya’nın 9 farklı noktasındaki çiftliklerden özenle seçilen en kaliteli kahve çekirdeklerini; özel olarak kavurup, müşterilerimize sunuyoruz.

Image 2

YancılarKahvenizin Yanına Artılar

Yalnız içilmez kahve. Sıcak sıcak dumanı üstünde olmalı. Tadı da, sunumu da güzel olmalı. Yayına birkaç dost gerek, koyu sohbetler için.

Image 3

TatlılarTatlı Yiyelim Mutlu Olalım.

Organik ürünler ile günlük hazırladığımız hafif lezzetler size eşlik eder. Kendileri hafif, lezzetleri ağır basar. Belki de bağımlılık yağar. ;)

MUTLU MÜŞTERİLER

Yorumlar

"Kahve ve servisleri bi harika. Böylesine kalite hizmet ve essiz kahveler için, Kahve Dünyası'na Tesekkürler."

Ali ONUR

" Saatlerce vakit geçirebileceginiz harika bir ortamları var. Bi Mola! Daha çok mola olacak gibi. :)"

Filiz ERGÜL

"Kahve yanında sundukları küçük ikramlar sizi sımartabilir. Dikkatli Olun. Akşam ya da sabah hiç farketmez. Tesekkürler."

Gizem GÜRBÜZ
Bİ Mola

Galeri

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 10
ESSIZ TATLAR

Menu

BİZİMLE İLETİSİME GEÇİN

Bi Mesaj Gönderin

Tatlarımız ve Servislerimiz hakkında bize soru sorabilirsiniz. En kısa sürede cevap vermekten memnuniyet duyarız.