Venomedya - Dijital Atölye.

Merhaba , Sevgili Ziyaretçi

Venomedya, üretken ve farklı düşünme çabası içinde olan, birbirleriyle sürekli etkileşim sağlayan taze beyinlerin oluşturduğu topluluğun ismidir.

Tek Bir Çatı

Hali hazırda yüzden fazla müşterimize hosting ve domain hizmeti vermekteyiz.Web sitesi ya da eticaret çözümleri sunduğumuz firmalara hizmet bütünlüğü kapsamında bu hizmetleri sunmaktayız.

Hız

Domain, hosting, web sitesi, eticaret gibi birçok hizmetin tek bir dijital ajanstan sağlanması iş akışını keyifli bir hale getiriyor.

Güven

Venomedya sunduğu hizmetlerin tamamında, karşılıklı saygı ve güven çemberi içinde hareket eder. Güven her şeydir.

Süreklilik

Yıldan yıla değil, ihtiyacınız olduğu her an bizimle iletişim sağlayın. Bir araya gelmek her zaman pozitif sonuçlar doğurur.

image

360° Dijital Ajans Venomedya

Hayatı kolaylaştırmak ve işleri daha keyifli hale getirmek için teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanma niyetindeyiz. Ele aldığımız tüm projelerde, ağızlarda güzel bir tat, bir tebessüm bırakmak bizim için kafi.

Artık tasarım şekilden çok öte boyutlarda. Şu kelimeler çok iyi açıklıyor aslında:

"Bizler artık nesne tasarlamıyoruz. Kullanıcının o nesnenin ne olduğuna dair algılarını, fiziksel varlıklarını ve sundukları olasılık anlayışından doğan anlamı tasarlıyoruz."
-Jony Ive

Remix

"İnovasyon nadiren büyük bir fikir hakkındadır; daha sıklıkla, bir dizi küçük fikrin daha yeni ve iyi bir yolla bir araya getirilmesidir."
- Richard Powell

İyi fikir nasıl bulunur? iyi biliyoruz. Ve her şeyin bir remix olduğunuda. O halde bu dünyadan değilmişiz gibi davranamayız. Bizler yazılımcıyız, tasarımcıyız ve amacımız sorunlara çözüm üretmek.

Gçmiş

Takılı kalma. Öğrenmek ve ceplerimize bir şeyler doldurmak yeterli olur bizce. "Keşfedilecek hiçbir şey kalmadı." diyenlerde geçmişte kaldı.

Şimdi

Tam da olman gereken zaman şuan. Geçmiş ve gelecek üzerinde kurgularsak olayları/zamanı bir şeyler eksik kalır. Şimdi ve Burda Ol!

Geleck

Şimdi burda olursan gelecekte nerede olacağını kestirmek çokta zor olmaz. Herşey remix olduğuna göre giriş parçamız bugünden yazılır.

A Takımı

Elimizin değdiği işe alnımızın teri bulaşır. Müşterinin onayladığı iş bi kenarda dursun, içimize sinmeyen işi biz asla onaylayamıyoruz. Huyumuz kurusun. Fakat müşterinin her zaman haklı olduğunuda biliyoruz. 😉

video

Taze zihinlere her zaman açığız...

Venomedya olarak üretken ve farklı düşünen beyinler için her zaman boş bir masamız mevcut. Gelin bi kahve içelim, tanışalım.

İletişim